دوره رایگان – گشتی در سایت

خوب تا الان آشنایی خوبی برای ورود به دنیای مستندهای حیات وحش پیدا کرده اید. ولی لازم است که دانش خود را ارتقاء دهید و مسلما بهترین راه استفاده از سایت ما است که مقالات و امکانات بسیار خوبی برای شما دارد. برای همین می خواهیم گشتی درون سایت بزنیم تا شما را بخش های آن آشنا کنیم.

کمی لذت ببریم!

ابتدا بگذارید کمی لذت ببریم و چند کلیپ کوتاه ببینیم. بخشی از سایت با عنوان داستان ما، سعی می کند تا داستان های مجموعه مستندسازی را به صورت داستان و یا کلیپ های کوتاه برایتان تعریف کند. در واقع این بخش نشان دهنده قسمت کوچکی از فعالیت های مجموعه مستندسازی است.

سوالات زیادی دارید؟

مسلما حالا که با این صنعت آشنا شده اید تازه سوالات بسیار زیادی در ذهن شما شکل گرفته و احتمالا شما را درگیر خود کرده است. پیشنهاد ما برای یافتن پاسخ سوالات خود، مراجعه به بخش پرسش و پاسخ سایت است. در این بخش شما می توانید سوال خود را بپرسید و اگر تخصص دارید به سوالات سایرین پاسخ بدهید و حتی به پاسخ ها امتیاز دهید تا به مخاطبین کمک کرده باشید تا بهترین پاسخ را بیابند. این بخش تازه راه اندازی شده و تقویت آن نیازمند شما مخاطبین عزیز است.

درباره نویسنده

مهندس عبدالحسین متفقهی
مهندس عبدالحسین متفقهی
تصویربردار حیات وحش
15 سال تجربه تصویربرداری
مدرس مستندسازی حیات وحش
نویسنده کتاب «فیلمسازی با جیب خالی»
مترجم و مؤلف کتاب «با دوربین خودت به حیات وحش برو...»

6 نظر ثبت شده برای “دوره رایگان – گشتی در سایت

  1. از کسانی که در این زمینه فعالیت می نمایند پرسش نمایید.
   ما تنها در زمینه مستندهای حیات وحش فعالیت داریم.

  1. ما فقط در زمینه مستند حیات وحش فعالیت داریم. با شرکت در کارگاه فیلمساز حرفه ای می توانید با نوشتن داستان برای مستندهای حیات وحش آشنا شوید.

 1. سلام و خدا قوت
  بنده در دوره کارگاه های مستند سازی حیات وحش ۳ثبت کرده ام… منطقه ما دراستان همدان یه آبگیر بزرگ به اسم «آق گل» داره که به نظر من حائز اهمیت ویژه است… ان شاء الله به کمک شما می خواستم یه مستند درمورد این آبگیر بسازم چون که تازگی‌ها بعداز سال های بسیاری آبگیری شده و پرندگان مهاجر از اقصانقاط جهان به اینجا اومدن… البته کار بزرگیه… ولی همانطور که عرض کردم ان شاء الله با کمک شما ویاری خدا حتماً انجامش می دم…

  1. سلام
   بسیار عالی. موقعیت بسیاری خوبی برای کار دارید. مطمئن هستم که می توانید پس از شرکت در دوره فیلمساز حرفه ای یک مستند عالی بسازید.
   در واقع مطمئن هستم که هر کسی با شرکت در این دوره اولین کارش یک کار استاندارد خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *