منابع و مراجع مستند سازی حیات وحش

ساخت تجهیزات دست ساز

وبلاگ شایان فیلم


بقا در طبیعت

وب سایت بقا در طبیعت


وب سایت Your Shot

این بخش از وب سایت «نشنال جئوگرافیک» محل به اشتراک گذاری عکس هایی است که عکاسان مطرح دنیا گرفته اند. می توانید با عضویت در این وب سایت عکس های خود را با سایر عکاسان دنیا به اشتراک بگذارید.


جشنواره بین المللی حیات وحش اکرنفورد

هر ساله در ماه سپتامبر جشنواره بین المللی حیات وحش اکرنفورد بیش از یکصد حرفه ای از سرتاسر جهان از صنعت فیلم حیات وحش و بیش از ۲۰ هزار بازدید کننده را جذب می کند. برنامه ۵ روزه جشنواره بیش از یکصد نمایش در سالن های مختلف ارائه می کند و اغلب فیلم سازان به ارائه دیدگاه فیلم خود می پردازند. همچنین کارگاه ها و پانل هایی نیز وجود دارد.

مراسم جشن اهدای جوایز پر زرق و برق برندگان در ۱۶ رشته، آخرین برنامه نهایی این رویداد است.


جشنواره پرندگان و طبیعت

این جشنواره در شمال فرانسه واقع است و در کنار مسابقه فیلم حرفه ای خود، برای آماتورها و حرفه ای ها بسیاری از فعالیت های دیگر ارائه می نماید. همانند مسابقه و نمایشگاه عکاسی و فعالیت هایی برای کودکان. اما چیزی که این رویداد را واقعا خاص می کند ارائه فرصت منحصر به فرد برای کشف خلیج «سم» (عضو کلوب زیباترین خلیج ها در جهان) و تمام منطقه با راهنماهای متخصص در زمینه پرنده شناسی و گیاه شناسی است.

مسابقه فیلم در کل ۱۳٫۵ هزار یورو جایزه (۴ هزار یورو بعنوان جایزه بزرگ) تقدیم می کند که فیلم ها می توانند بصورت رایگان به هر یک از ۴ رشته وارد شوند:

 • پرندگان/حیات وحش
 • حفاظت
 • محیط زیست (بدون محدودیت طول)
 • آماتور (حداکثر ۱۳ دقیقه)

3 نظر ثبت شده برای “منابع و مراجع مستند سازی حیات وحش

  1. سلام
   ممنون از تذکر به جای شما. لینک دانلود اصلاح گردید.
   لطفا مجددا درون سایت درخواست دانلود دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *