سیستم مساعده در خرید

این امکان تنها برای عزیزانی است که به علت مشکلات مالی امکان پرداخت هزینه های آموزش ها را دارا نمی باشند. در صورتی که بضاعت مالی دارید، اخلاقا مجاز به استفاده از این مساعده نیستید.

به جهت آنکه هستند بسیاری از علاقه مندان که به علت مسائل و مشکلات مالی امکان پرداخت هزینه های محصولات و دوره ها را دارا نمی باشند، لذا بر آن شدیم تا شیوه ای ایجاد کنیم تا همه بتوانند از آموزش ها بهره مند شده و به سمت اهداف و علایق خود قدم بردارند. فراموش نمی کنم زمانی را که خودم توانایی شرکت در هیچ دوره آموزشی را نداشتم و مشکلات مالی حرکت من بسوی پیشرفت را کند کرده بود.

در این شیوه شما به جای پرداخت هزینه دوره ها و یا محصولات، فعالیتی برای ما انجام می دهید و در قبال انجام آن فعالیت، اعتباری برای خرید محصولات دریافت خواهید کرد.

فعالیت هایی که باید انجام دهید.

فعالیت هایی که شما می توانید انجام دهید در زیر نوشته شده اند. در صورتی که فعالیت دیگری از شما ساخته است که در اینجا ذکر نکرده ایم می توانید از طریق بخش تماس با ما پیشنهاد انجام آن را به ما بدهید.

ترجمه

شما می توانید با ترجمه متون و یا فیلم هایی که به شما داده می شود، از این مساعده بهره مند شوید. متون تخصصی و در رشته های فیلمسازی و یا جانورشناسی است و لازم است که ترجمه ها بسیار روان و خوانا باشد. لطفا سختگیری ما را در این مورد بپذیرید.

تعرفه

  ترجمه هر صفحه (250 کلمه) مبلغ 30 هزار تومان خواهد بود. (تعرفه تابستان 1402)

شیوه استفاده از مساعده در خرید

برای استفاده از این سیستم، از طریق بخش ارتباط با ما، درخواست خود را جهت استفاده از این سیستم اعلام نمایید تا موارد برایتان ارسال گردد. پس از اتمام کار، ارسال کار انجام شده برای ما و بررسی کارشناسان ما، اعتبار لازم به شما داده می شود تا از طریق سایت بتوانید خرید خود را انجام دهید.

الزام به انجام تعهدات

از آنجا که انجام تعهدات برای ما بسیار ضروری است و ما بر روی حرف شما حساب می کنیم، لذا در صورتی که پس از قبول انجام، با بد قولی مواجه شویم، دیگر امکان استفاده از این خدمات برای شما فراهم نخواهد بود.

نکات

لازم به ذکر است که خریدهایی که از طریق مساعده در خرید انجام می شوند، شامل ضمانت بازگشت وجه نبود و نمی توانید پس از خرید درخواست دریافت وجه محصول را نمایید.

3 نظر ثبت شده برای “سیستم مساعده در خرید

  1. سلام اقای مهندس وقتتون بخیر
    من رشته تجربی هستم مامایی میخونم ۱۹ سالمه و علاقه زیادی دارم به مستند سازی دارم و هدفم دامپزشکی بود ولی نشد متاسفانه و به اجبار مامایی رفتم میخاستم بدونم ایا رشته ای که دارم میخونم ربطی داره یا ن اگه بخایم مستند ساز حرفه ای بشم و به طور جدی شروعش کنم؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *