حضور در شانزدهمین جشنواره سینما حقیقت

حضور در شانزدهمین جشنواره سینما حقیقت

در راستای اهداف کانون پلان سبز در جهت فرهنگ سازی و معرفی صنعت مستند و فیلم حیات وحش و گسترش آن در میان جوانان و علاقه مندان با هماهنگی های انجام شده با مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، امسال نیز مثل سال گذشته در شانزدهمین جشنواره بین المللی سینمای مستند ایران با عنوان سینما حقیقت حضور یافتیم.

در ضمن حضور در این جشنواره، آخرین فعالیت مشترک کانون پلان سبز و مستندسازی با عنوان فصلنامه فیلم سبز رونمایی گردید. این فصلنامه قرار است بعنوان اولین و تنها نشریه این حوزه در ایران، اخبار این حوزه را پوشش دهد.

حضور امسال کانون پلان سبز در جشنواره از آنجا که تجربه حضور سال گذشته را نیز به همراه داشت، توانست موفقیت های زیادی کسب کند. یکی از این موفقیت ها این بود که غرفه کانون پلان سبز توانست محل گردهمایی مستندسازان حیات وحش در این جشنواره باشد.

از جمله مستندسازانی که در این غرفه حضور یافتند می توان به بهمن ابراهیمی، فرشاد افشین پور و کتایون جهانگیری و همچنین پرهام دیباج، مجری برنامه طبیعت 360 اشاره کرد. البته علی آقاعبدالهی که یک مستندساز فیلم اولی بود هم با مستند «کشیم عاشق» که به جشنواره راه پیدا کد، خود را به جمع مستندسازان حیات وحش اضافه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *