آموزش رایگان مستند سازی

۵ درس رایگان برای مستندساز شدن

با ثبت نام در این دوره ۵ درس رایگان به صورت روزانه به ایمیل شما ارسال می گردد و پله پله شما را وارد دنیای مستندسازی از حیات وحش می کند.

جذابیت های فیلمسازی از حیات وحش آنقدر زیاد است که هیچ کس حتی یک عکاس حیات وحش شاید آن را درک نکند! حتی بهترین مستندها نیز نمی تواند لذتی که تصویربردار در پشت دوربین درک می کند را به بیننده منتقل کند.

مطمئن شوید که ایمیل خود را به صورت صحیح وارد می کنید.

15 نظر ثبت شده برای “آموزش رایگان مستند سازی

 1. سلام ..خیلی دوس دارم مستند ساز بشم..و بتونم در مورد مساعلی پرداخت که دیگران نمیتوانند توصیحی براش داشته باشن.و بشه در قالب رسانه حرفشون رو به گوش مردم دنیا رسانید..همیشه رنج میبرم که چرا مستند ساز نشده ام.ذهنم بدجور درگیر این قضایاست لطفا راهنماییم کنید.من بچه شعرستانم و امکانات محدوده لطفا راهی پیش پام بگذار
  ****۰۹۳۸۰۶۹ید

  1. دوست عزیز سلام
   جهت دریافت آموزش رایگان، می بایست ایمیل خود را درون سایت در قسمت بالا سمت چپ صفحات ثبت نمایید تا دروس برایتان ایمیل گردد.

  1. غیر از دوره رایگان می توانید از مقالات سایت ما استفاده نمایید.
   همچنین می توانید در دوره های آموزشی ما شرکت نمایید.

 2. سلام علیکم …
  این دوره فقط مختص مستندسازی از حیاط وحشه یا در موضوعات دیگه هم میشه از این آموزش ها استفاده کرد … ؟

  1. سلام علیکم
   این دوره برای علاقه مندان به مستندهای حیات وحش تهیه شده و تمرکز اصلی اش برای این شاخه است. چون ساخت مستندهای حیات وحش با تمام شاخه های دیگر سینمای داستانی و حتی مستند بسیار متفاوت است. ولی شاید بخش هایی از آن برای سایر شاخه ها هم کاربرد داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *